Sierpień 29 2016 23:41:12
Życzenia wakacyjne

Wszystkim wychowankom, ich rodzicom i opiekunom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji.

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil.
                                                                          Personel przedszkola
Strona rekrutacji do przedszkola

Strona rekrutacji do przedszkola znajduje się pod adresem

Przyjaciel przyrody i książek

UWAGA RODZICE!!!

W związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w programie realizowanym przez Miejską Bibliotekę "Przyjaciel przyrody i książek" istnieje mozliwość wypożyczania w przedszkolu nieodpłatnie plecaczków z książeczkami do poczytania dzieciom.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem plecaczków prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek grupy SMERFY.

Serdecznie zaprszamy!!!

Galeria

Informujemy wszystkich rodziców, iż w folderze "Galeria" znajdują się aktualne zdjęcia z życia przedszkola. Aby móc je obejrzeć należy kliknąć na folder "Galeria", po wejściu kliknąć ikonkę "Home" - wówvczas otworzą się albumy, w których umieszczone są zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprez przedszkonych.