Luty 26 2017 02:03:31
BAL KARNAWAŁOWY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ DNIA

27.02.2017r.

PROSIMY O ZAOPATRZENIE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW W DOBRY HUMOR ORAZ ODPOWIEDNIE STROJE!

Przyjaciel przyrody i książek

UWAGA RODZICE!!!

W związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w programie realizowanym przez Miejską Bibliotekę "Przyjaciel przyrody i książek" istnieje mozliwość wypożyczania w przedszkolu nieodpłatnie plecaczków z książeczkami do poczytania dzieciom.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem plecaczków prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek grupy SMERFY.

Serdecznie zaprszamy!!!

Galeria

Informujemy wszystkich rodziców, iż w folderze "Galeria" znajdują się aktualne zdjęcia z życia przedszkola. Aby móc je obejrzeć należy kliknąć na folder "Galeria", po wejściu kliknąć ikonkę "Home" - wówczas otworzą się albumy, w których umieszczone są zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprez przedszkonych.