Listopad 20 2017 12:19:28
ANDRZEJKI

Dnia 22.11. (środa) o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na

IMPREZĘ ANDRZEJKOWĄ

z wróżbami i zabawami przy muzyce.

Każdego uczestnika imprezy przywita duszek za symboliczną złotówkę.

DZIEŃ MISIA

W dniu 24.11. (piątek) będziemy świętowali w naszym przedszkolu DZIEŃ MISIA

- z tej to okazji będą organizowane "misiowe zabawy".

W tym wyjątkowym dniu każde dziecko ma obowiązek przybyć do przedszkola ze swoim ulubionym misiem.

Program "Rodzina 500+"

INFORMACJA

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że od dnia 1 września 2017 roku zamyka się punkt przyjęć wniosków na świadczenie wychowawcze w ramach programu rządowego „Rodzina 500+”, o zasiłki rodzinne oraz z funduszu alimentacyjnego w Urzędzie Miasta przy ul. Piramowicza 32 w Kędzierzynie-Koźlu.

Wnioski można składać osobiście, listownie lub można je przesłać przez internet.

1. Osobiście wnioski składa się w:
  • Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ul. M. Reja 2A                                            w Kędzierzynie-Koźlu

poniedziałek w godzinach            8:00 - 16:00

wtorek – piątek w godzinach       7:00 - 15:00

1. 2.      Wnioski składane pocztą tradycyjną przesyła się na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, ul. M. Reja 2A.
  2. Wnioski składane przez internet przesyła się mając do wyboru 4 kanały:
  • Emp@tia
  • Bankowość elektroniczna
  • PUE ZUS
  • EPUAP.
  1. Szczegółowe informacje na temat okresu zasiłkowego 2017/2018 można uzyskać pod nr telefonu: 774837901 wew. 138 oraz na stronach internetowych www.mops-kkozle.pl, www.bip.mops-kkozle.pl, www.500plusopolskie.pl, www.mpips.gov.pl.
Galeria

Informujemy wszystkich rodziców, iż w folderze "Galeria" znajdują się aktualne zdjęcia z życia przedszkola. Aby móc je obejrzeć należy kliknąć na folder "Galeria", po wejściu kliknąć ikonkę "Home" - wówczas otworzą się albumy, w których umieszczone są zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprez przedszkonych.